Krajští zastupitelé

Zastupitelstvo Zlínského kraje

Tomáš Pajonk (Svobodní)

Helena Lasztoviczová (Svobodní)

 

Obecní zastupitelé

Obec (Volební strana)
Zastupitel (Stranická příslušnost)

 

Břehy (Pro rozvoj obce Břehy)

Ing. Petr Morávek (Svobodní)

 

Brniště (Svobodní)

Ing. Marcela Herbstová (BEZPP)

 

Brno-Slatina (Svobodní)

Mgr. Lukáš Plachý (BEZPP)

 

Čelechovice na Hané (Svobodní)

Ing. Jindřich Coufal (BEZPP)

 

Cerekvice nad Loučnou (Koalice za klidný rozvoj obce)

Pavel Stříteský (Svobodní)

 

Cheb (Svobodní)

Ing. Václav Jakl (Svobodní)

Ing. Stanislav Pimek (Svobodní)

 

Chrudim (Svobodní)

Petr Lichtenberg (Svobodní)

Mgr. Josef Káles (Svobodní)

 

Chuderov (Za nový Chuderov)

Richard Richtermoc (Svobodní)

 

Čkyně (Svobodní)

Vladislav Hošek (BEZPP)

Bc. Ingrid Zalewska (BEZPP)

 

Doubek (Nezávislý kandidát)

Mgr. Aleš Vykydal (Svobodní)

 

Doudleby (Svobodní)

Ing. Ondřej Klor (Svobodní)

 

Drahoňův Újezd (SNK Krásný Drahoňův Újezd)

Ing. Rudolf Stáhlich (Svobodní)

 

Fryšták (SNK Sportovci pro Fryšták a registrované pol. strany Svobodní)

Mgr. Petr Pagáč (BEZPP)

Ing. Pavel Gálík (BEZPP)

 

Hněvošice (Kandidáti pro rozvoj obce Hněvošice)

Bc. Jan Hanzlík (Svobodní)

 

Hodonín (Svobodní)

Ing. Petr Buráň (BEZPP)

Terézia Išková (Svobodní)

 

Horní Cerekev (SNK Za spokojenost občanů hornocerekvicka)

Lubomír Havránek (Svobodní)

 

Horní Rožínka (Svobodní)

Bohuslav Šejnoha (BEZPP)

Josef Fendrych (Svobodní)

 

Jenčice (Svobodní)

Karel Gutwirt (BEZPP)

 

Jirkov (Svobodní)

Josef Šebek (BEZPP)

Miroslav Klůc (BEZPP)

 

Koběřice (Svobodní)

MUDr. Jana Schwarzerová (BEZPP)

 

Křoví (SNK pro obec Křoví)

Ing. Jan Šebek (Svobodní)

 

Kutná Hora (Kutnohorská změna)

Ing. Tomáš Pilc (Svobodní)

Radim Fedorovič (Svobodní)

 

Libníč (Občané pro Libníč a Jelmo)

Ing. Miroslav Třeštík (Svobodní)

 

Liteň (Nezávislí s podporou TOP 09)

Ing. Jiří Vodička (Svobodní)

 

Milevsko (Svobodní)

Ing. Mgr. Miroslav Doubek (BEZPP)

Jan Polata (BEZPP)

 

Moravské Budějovice (Svobodní)

Mgr. Petr Stejskal (Svobodní)

 

Moravský Krumlov (Svobodní)

Ing. Pavel Procházka, MSc. (Svobodní)

Ing. Martin Procházka (BEZPP)

 

Mutěnice (Svobodní)

Bc. Josef Vagunda - Drgáč (Svobodní)

Přemysl Rozehnal (BEZPP)

Jaroslav Brožovic (BEZPP)

 

Napajedla (Svobodní)

Lucie Lompejová, BA(HONS), Ex.MBA (Svobodní)

 

Nejdek (Svobodní)

Ing. Václav Růžička (Svobodní)

Ing. Pavel Šlapa (Svobodní)

 

Nová Ves v Horách (Svobodní)

Ondřej Bejček (Svobodní)

 

Nový Bydžov (Svobodní)

Ing. Michal Krejčí (BEZPP)

Mgr. Yumiko Satóová (BEZPP)

 

Ostrov (Svobodní)

MUDr. Oldřich Vastl (BEZPP)

Ing. Petr Nedvěd (Svobodní)

 

Ostrožská Nová Ves (Svobodní)

Ing. Jaroslava Bedřichová (BEZPP)

Ing. Jaromír Lažek (BEZPP)

Ing. Miroslav Kosík (BEZPP)

Ludmila Obdržálková (BEZPP)

Ing. Hana Červenáková (BEZPP)

 

Polomí (Svobodní)

Martin Kusý (Svobodní)

 

Pouzdřany (Svobodní)

Bc. Jiří Halámek, DiS. (BEZPP)

 

Praha 18 (Svobodní)

Ing. Martin Halama (Svobodní)

 

Praha 21 (Svobodní)

MUDr. Jaroslav Jeníček, CSc. (Svobodní)

 

Praha 22 (Starostové a nezávislí)

Radovan Koutský (Svobodní)

 

Praha 3 (Svobodní)

Bc. Tomáš Štampach (Svobodní)

Ing. Mojmír Mikuláš (Svobodní)

 

Praha 9 (Svobodní)

Zuzana Haberlová (Svobodní)

 

Přestanov (Svobodní)

Mgr. Miroslava Bechyňová (BEZPP)

 

Rapotín (Svobodní)

Jan Stašel (BEZPP)

 

Řevnice (Svobodní)

Ing. Jiří Buchal (BEZPP)

Ing. Jan Lojda (BEZPP)

 

Šebrov-Kateřina (SNK Šebrov-Kateřina)

Bc. Michal Sýkora (Svobodní)

 

Šenov u Nového Jičína (Svobodní)

Jana Šromová (BEZPP)

 

Slaný (Svobodní)

Jiří Hůla (Svobodní)

Jan Chyský (BEZPP)

 

Smržice (Svobodní)

JUDr. Martin Vrtal (BEZPP)

 

Tetín (Tetín-Vidoň)

Matěj Hlavatý (Svobodní)

 

Třešť (Nová volba pro Třešť)

Ing. Vladimír Přech (Svobodní)

 

Turnov (Svobodní)

Ing. Vítězslav Sekanina (BEZPP)

 

Týn nad Vltavou (Svobodní)

Ing. Ivo Machálek (Svobodní)

Rudolf Trecha (BEZPP)

 

Týniště nad Orlicí (Nezávislé sdružení Nové Týniště)

Mgr. Ing. Ivan Ládr (Svobodní)

 

Velký Osek (Svobodní)

Roman Konyvka (BEZPP)

 

Vestec (Sdružení politické strany TOP 09 a nezávislých)

Ing. Petr Krešňák (Svobodní)

 

Vítězná (Svobodní)

Petr Ježek (BEZPP)

 

Vrchlabí (Svobodní)

Mgr. Jan Rychlík (BEZPP)

 

Výsluní (Svobodní)

Werner Klenot (BEZPP)

 

Záboří nad Labem (Občané pro obec)

Pavel Pospíšil (Svobodní)

 

Zábřeh (Svobodní)

Ing. Martin Strouhal (BEZPP)

JUDr. Jana Špičková (BEZPP)

 

Zádveřice-Raková (Svobodní)

Ing. Milan Bořuta (BEZPP)

 

Zlonice (ODS)

Bc. Martin Kratochvíl (Svobodní)

 

Zlonín (SNK)

Markéta Chvalovská (Svobodní)

 

Žlutice (Svobodní)

Mgr. Miroslav Zeman (BEZPP)


  ·   30.11.-1
Přihlášení - vstup pro členy a příznivce