Svobodní zveřejňují Výroční finanční zprávu za rok 2011

Strana svobodných občanů podala 30.3.2012 do Poslanecké sněmovny Výroční finanční zprávu za rok 2011 dle Zákona o sdružování v politických stranách a hnutích. Jak vyplývá ze zprávy, Svobodní získali v roce 2011 dary od více než 500 osob (většinou šlo o příspěvky zeregistrovaných příznivců).

Svobodní zveřejňují zprávu zde na své internetové stránce:

Část I – Účetní závěrka (rozvaha, výkaz zisku a ztráty)

Příloha k účetní závěrce

Část II – Zpráva auditora o ověření účetní závěrky

Část III a) Přehled o celkových příjmech a o výdajích politické strany / politického hnutí

Část III b) Přehled o výdajích politické strany / politického hnutí

Část IV – Přehled o přijatých darech a dárcích

Část V – Přehled o hodnotě majetku nabytého dědictvím – žádné

Část VI – Přehled o členech politické strany / politického hnutí, jejichž celkový členský příspěvek za rok je vyšší než 50 000 Kč – žádné

Darovací smlouvy dárců, jejichž dary přesáhly v kalendářním roce 50.000 Kč– žádné

 

Loni se Svobodní potýkali s návrhem vlády na pozastavení činnosti kvůli tomu, že jedna z dokládaných darovacích smluv nebyla úředně ověřená. Vláda následně svoji žalobu na Stranu svobodných občanů k Nejvyššímu správnímu soudu stáhla, poté, co byla do Sněmovny doplněna místo obyčejné kopie smlouvy „úředně ověřená“ kopie. Loni zveřejnili Svobodní zprávu za přechozí rok zde: https://www.svobodni.cz/media/tiskove-zpravy/1343-vlada-nemela-duvod-adat-pozastaveni-cinnosti-svobodnych-zverejnujeme-vyrocn

Petr Mach
předseda
30.3.2012

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Na toto téma jsme napsali


Europoslanec Payne chce prosadit, aby EP uznal Jeruzalém za hlavní město Izraele

Europoslanec Jiří Payne (Svobodní) vypracoval návrh usnesení, kterým Evropský parlament uzná Jeruzalém za hlavní město Izraele. Od středy 17. ledna 2018 pro něj začne shánět v podporu mezi dalšími členy EP.

Michalička: Druhé kolo prezidentských voleb

V termínu 12. a 13. ledna 2018 proběhlo první kolo prezidentských voleb. Předvolební průzkumy byly jako vždy úplně mimo, ale první dvě místa trefily – do druhého kola postoupili Miloš Zeman a Jiří Drahoš.

Na bizarní nápad libereckého radního Korytáře, jak proh…

Vodička: Volba srdcem? Možná, ale jen v prvním kole.

Závěr prezidentské debaty osmi devítin kandidátů v České televizi mě pobavil. Nejméně čtyři kandidáti nás přesvědčovali, abychom volili srdcem. Jeden z nich si dokonce sahal do míst, kde by anatom srdce ani po pěti pivech nehledal.

Pomozte nám

Staňte se příznivcem

Získejte možnost hlasovat v otevřených primárkách. Dostávejte pravidelné aktuality Svobodných do e-mailové schránky a pozvánky na naše akce.
Chci se stát příznivcem

Staňte se členem

Spolurozhodujte o politice Svobodných na jednotlivých úrovních. Účastněte se dění uvnitř Svobodných a volte kandidáty a orgány strany.
Chci se stát členem

Přispějte finančně

Přispějte Svobodným na jejich transparentní účet a podpořte důležitou volební kampaň v tomto roce.
Chci finančně přispět