Svobodní zveřejňují Výroční finanční zprávu za rok 2011

Strana svobodných občanů podala 30.3.2012 do Poslanecké sněmovny Výroční finanční zprávu za rok 2011 dle Zákona o sdružování v politických stranách a hnutích. Jak vyplývá ze zprávy, Svobodní získali v roce 2011 dary od více než 500 osob (většinou šlo o příspěvky zeregistrovaných příznivců).

Svobodní zveřejňují zprávu zde na své internetové stránce:

Část I – Účetní závěrka (rozvaha, výkaz zisku a ztráty)

Příloha k účetní závěrce

Část II – Zpráva auditora o ověření účetní závěrky

Část III a) Přehled o celkových příjmech a o výdajích politické strany / politického hnutí

Část III b) Přehled o výdajích politické strany / politického hnutí

Část IV – Přehled o přijatých darech a dárcích

Část V – Přehled o hodnotě majetku nabytého dědictvím – žádné

Část VI – Přehled o členech politické strany / politického hnutí, jejichž celkový členský příspěvek za rok je vyšší než 50 000 Kč – žádné

Darovací smlouvy dárců, jejichž dary přesáhly v kalendářním roce 50.000 Kč– žádné

 

Loni se Svobodní potýkali s návrhem vlády na pozastavení činnosti kvůli tomu, že jedna z dokládaných darovacích smluv nebyla úředně ověřená. Vláda následně svoji žalobu na Stranu svobodných občanů k Nejvyššímu správnímu soudu stáhla, poté, co byla do Sněmovny doplněna místo obyčejné kopie smlouvy „úředně ověřená“ kopie. Loni zveřejnili Svobodní zprávu za přechozí rok zde: https://www.svobodni.cz/media/tiskove-zpravy/1343-vlada-nemela-duvod-adat-pozastaveni-cinnosti-svobodnych-zverejnujeme-vyrocn

Petr Mach
předseda
30.3.2012

Ohodnoťte článek:

(1 hlas)

Na toto téma jsme napsali

Kropš: Utopické filosofie

Za utopické filosofie jsou většinově považovány radikálně levicové filosofie. Například komunismus, kde lidé budou společnými vlastníky průmyslu, kde nebudou lidé různých majetkových tříd. Kde lidé budou pracovat proto, aby se i ti ostatní měli dobře a budou spotřebovávat jen to, co opravdu potřebují, aby zbylo i na ostatní.

„Nedostatečná příprava předpisů ze strany ministerstva …

Václav Klaus ml. o Svobodě projevu a Lepšolidech….

Kříž: Pár slov o sociální politice

Znáte to… obrátí se na vás příbuzný či kamarád s prosbou, zda byste mu nemohli půjčit, protože se dostal do problémů a nemá na to či ono. Zvážíte své možnosti postrádat požadovaný obnos, zeptáte se, jak a kdy vám půjčenou sumu chce vrátit, zvážíte nakolik je vám žadatel blízký a jak moc mu věříte, resp. jak moc mu chcete pomoci… a buďto mu půjčíte, nebo ho odmítnete. Tomu se říká „svoboda rozhodování o svém majetku“.

Werner: Publikovat na Facebooku není „přirozeným právem“

Hysterické útoky, zahrnující srovnávání s nacisty, kterými Václav Klaus ml. častuje soukromou společnost, jejíž sociální sítě se stal dobrovolným uživatelem, souhlasícím s podmínkami užívání, kvůli tomu, že mu v souladu s těmito podmínkami mažou příspěvky a blokují účet, jen poukazují na to, že ačkoliv se Václav Klaus neustále zaklíná pravičáctvím, jeho myšlení je v tomto případě značně kolektivistické.

Pomozte nám

Staňte se příznivcem

Získejte možnost hlasovat v otevřených primárkách. Dostávejte pravidelné aktuality Svobodných do e-mailové schránky a pozvánky na naše akce.
Chci se stát příznivcem

Staňte se členem

Spolurozhodujte o politice Svobodných na jednotlivých úrovních. Účastněte se dění uvnitř Svobodných a volte kandidáty a orgány strany.
Chci se stát členem

Přispějte finančně

Přispějte Svobodným na jejich transparentní účet a podpořte důležitou volební kampaň v tomto roce.
Chci finančně přispět